Ақмола облысы

Елді мекен  

Күні Уақыты

Орны

Көкшетау

02.04.2019

15.00-18.00

№2 мектеп
 

18.00-19.00

«Көкшетау» МҮ,  Ақан сері көшесі, 90

03.04.2019

11.00-13.00

«Көкшетау» МҮ,  Ақан сері көшесі, 90

Степногорск

04-05.04.2019

09.00-17.00

Қала мектебі

Ақтөбе облысы

Елді мекен 

Күні Уақыты

Орны

Хромтау қ.

21.02.2019

13.00-17.00

Қала мектебі,  Оқушылар үйі

Ақтөбе қ.

 

22.02.2019

09.40

Музыкалық колледж

10.30-13.00

Мектептер: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14 және т.б.

14.00-17.00

Мектептер 1, 2, 5, 9, 11, 14, 16, 20, 22, 27, 30 және т.б. 

18.00-19.00

Ә.Молдағұлова даңғ., 30а, «Әлия» б/о, «Ақтөбе балет» балет мектебі

Қандыағаш қ.

23.02.2019

10.30-13.00

№2 мектеп

Ақтөбе қ.

 

16.00-18.00

Ә.Молдағұлова даңғ., 30а, «Әлия» б/о, «Ақтөбе балет» балет мектебі

Алматы облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Қарасай ауданы,

Қаскелең қ.

 

05.03.2019

09.30-10.30

Алтын ауыл орта мектебі

Ә.Байжанов орта мектебі

10.40-11.00

Үшқоңыр қазақ орта мектебі

Үшқоңыр орта мектеп гимназия

11.35-12.30

Қарасай батыр орта мектебі

Үшқоңыр орта мектебі

14.00-15.00

Шалқар орта мектебі

С. Керімбеков орта мектебі

15.10-16.00

Қаскелең мәдениет колледжі

Талғар қ.

06.03.2019

09.30-10.30

Тұздыбастау ауылы, №31 орта мектеп

10.40-11.00

Бесағаш ауылы, №29 орта мектеп

11.35-12.30

Талгар каласы №2 орта мектеп

14.00-15.00

Енбекши ауылы, №39 орта мектеп

15.10-16.00

Гүлдала ауылы, №21 орта мектеп

Талдықорған қ.

07.03.2019

09.00-13.00

Оқушылар үйі, Қонаев көш., 51

Атырау облысы

Елді мекен

Күні

Орны

Құлсары ауданы

14.02.19ж.

Құлсары

Мақат

15.02.2019

Мақат мектебі 9.00-13.00
Досор мектебі 14.00-17.00

Атырау қаласы

16. 02.2019

№19 мектеп – 10.00, №21 мектеп – 13.00, №27 мектеп – 16.00

Атырау қаласы

18.02.2019

10.00 – Дина Нұрпейісова атындағы Атырау музыкалық колледжі
11.30 – К.Дүтбаева атындағы Гуманитарлық колледж
15.00 – Н.Тілендиев атындағы Шағын өнер академиясы.

Шығыс Қазақстан облысы

Елді мекен

Күні

Орны

Өскемен қ.

02.04.2019

11-00с. «№8 орта мектебі» КММ (Д. Бедный көшесі, 26);
14-00с., «№24 орта мектебі» КММ (Қ. Сәтпаев даңғ. 26/1);
16-00с. «33 орта мектебі» КММ (М. Шоқай көшесі 38)
17-00 с. «Ballerini» балет мектебі (Орджоникидзе, 42/1)

Ұлан ауданы

03.04.2019

10-00 с. ДМШ, Қ. Қайсенов көшесі;
11–30с. Айыртау к.;
13- 00с. Қанай к.;
14-00с. Чимгура к.

Глубокое ауданы

04.04.2019

10–00с. Балалар шығармашылық үйі, Глубокое к.

Семей қ.

05.04.2019

10-00с. Балалар мен жастар шығармашылық сарайы (Абай көш., 73)
11-00ч. Облыстық мамандандырылған дарынды балаларға арналған Балет мектебі (Пушкин көшесі, 100)
12-00с. №16 жалпы орта білім беретін мектебі
14-00с. №28 жалпы орта білім беретін мектебі
15-00с. №37 жалпы орта білім беретін мектебі
16-00с. №17 жалпы орта білім беретін мектебі

Жамбыл облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Қаратау қаласы

04.03.2019

09.00-12.00

Мектептер

Тараз қаласы

14.00-19.00

Мектептер

Байзақ ауданы

05.03.2019

08.00-12.00

Мектептер

Т.Рысқұлов ауданы

13.30-19.00

Мектептер

Тараз қаласы

06.03.2019

08.00-11.00

Мектептер

Батыс Қазақстан облысы

Елді мекен Күні Уақыты

Орны

Орал қаласы

18.02.2019

09.00-15.00

Мектептер, 3 сыныптар

16.00-20.00

Оқушылар сарайы

Теректі ауданы

19.02.2019

12.00

Подстепнов №1 мектебі, Подстепнов қазақ мектебі, Шаған мектебі, Ақсуат мектебі

17.00-19.00

Оқушылар сарайы

Орал қаласы

20.02.2019

09.00

Ж.Досмұхамедов атындағы Педагогикалық колледж

10.00

Музыкалық колледж

11.00-17.00

Мектептер, 3 сыныптар

Қостанай облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Қостанай

16.04.2019

10.00-11.00

№ 23 орта мектебі

11.30-12.30

№ 16 орта мектебі

13.00-14.00

№ 17 орта мектебі

14.30-15.30

№ 115 орта мектебі

16.00-17.00

№ 3 гимназия-мектебі

17.30-18.30

 № 19 орта мектебі

Рудный

17.04.2019

10.00-12.00

«Рудный қаласы әкімдігінің Балалар мен жастар шығармашылығын дамыту сарайы»  ҚМКК

13.00

«Рудный қаласы әкімдігінің № 7 мектеп-гимназиясы» КММ

14.00

«Рудный қаласы әкімдігінің  № 9 бастауыш мектебі» КММ

15.00

«Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі»  КММ

16.00

«Рудный қаласы әкімдігінің № 10 мектеп-гимназиясы» КММ

17.00

«Рудный қаласы әкімдігінің № 19 орта мектебі» КММ. 

Қызылорда облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Қызылорда қаласы

25.02.2019

09.30-10.30

№1 мектеп

10.40-11.00

№3 мектеп

11.35-12.30

№5 мектеп

13.40-14.20

№6 мектеп

14.30-15.30

№8 мектеп

16.00-17.00

№23 мектеп

17.30-18.30

№198 мектеп

18.40-20.00

Қалалық қосымша білім беру әдістемелік орталығы

Сырдария ауданы

26.02.2019

9.30-12.30

Сырдария аудандық мәдениет үйі

Жалағаш ауданы

26.02.2019

13.30-17.00

Ш.Ермағанбетов атындағы №246 орта мектеп

Шиелі ауданы

27.02.2019

10.00-13.00

№252 мектеп-гимназия базасының АКТ залы

Жаңақорған ауданы

27.02.2019

14.30-17.30

Аудандық мәдениет үйі
(Манап Көкенов көшесі)

Манғыстау облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Ақтау қаласы

11.02.2019

17.00-19.00

«Оқушы» сарайы, 3-ш.а.  

14.00-17.00

Мектептер  

14.00-17.00

Өнер колледжі (5 ш.а.), Гуманитарлық колледж (2 ш.а.)

Шепте ауданы

12.02.2019

14.00-17.00

Мектептер

Бейнеу ауданы

13.02.2019

  Гуманитарлық колледж, мектептер

Павлодар облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Екібастұз

15.04.2019

12.00-18.00

«Қайнар» білім беру және бос уақытты қамту кешені, қызғылт зал, Аба көшесі 121А

Ақсу

16.04.2019

9.00-10.00

Шүлембаев орта мектебі

10.00-11.00

Лицей

11.00-12.00

№1 орта мектебі

12.00-13.00

№2 орта мектебі

13.00-14.00

№8 орта мектебі

14.00-15.00

№7 орта мектебі

15.00-16.00

№4 орта мектебі

17.00-18.00

Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжі

Павлодар

17.04.2019

09.00-10.00

Павлодар музыкалық колледж

10.00-11.30

№ 43 орта мектебі

12.00-13.30

№ 19 орта мектебі

14.00-15.30

№ 16 орта мектебі

16.00-17.30

№ 22 орта мектебі

17.45-19.00

№ 24 орта мектебі

Солтүстік қазақстан облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Петропавл қ.

15.04.2019

16.00-19.00

Оқушылар сарайы, Жамбыл көшесі, 55

Қызылжар ауданы

16.04.2019

09.00-11.00

Бескөл гимназиясы

Петропавл қ.

12.30-13.30

№ 1 орта мектебі

14.30-15.30

Қазақ мектеп-гимназиясы

15.30-16.30

№ 9 орта мектебі

16.30-17.30

№ 23 орта мектебі

17.30-18.30

№ 8 орта мектебі

Мамлют ауданы

17.04.2019

10.00-11.30

№ 1 орта мектебі

Петропавл қаласы

12.00-14.00

№ 10 орта мектебі

14.30-15.30

Қалалық классикалық гимназия

15.30-16.30

№ 7 орта мектебі

16.30-17.30

Дарын мектеп-лицейі

17.30-18.30

№ 17 орта мектебі

Шымкент қаласы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Шымкент қ.

02.03.2019

09.00-13.00

№23 мектептің базасында

Түркістан облысы

Елді мекен

Күні Уақыты

Орны

Түркістан қаласы

28.02.2019

09.00-10.00

№1 мектеп

10.00-11.00

№3 мектеп

11.30-12.30

№5 мектеп

13.00-14.00

№6 мектеп

14.30-15.30

№8 мектеп

16.00-17.00

№23 мектеп

17.30-18.00

№198 мектеп

18.00-20.00

Қалалық қосымша білім беру әдістемелік орталығы

Кентау қаласы

01.03.2019

09.30-10.30

Ш.Қанайұлы атындағы №2 мектеп

10.30-11.30

№10 жалпы орта мектеп

11.30-12.30

Әл Фараби атындағы №14 мектеп

13.30-14.00

Ә.Бөкейханов атындағы №23 мектеп

14.30-15.30

Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп

15.30-16.30

М.Әуезов атындағы №22 мектеп

16.30-17.30

Т.Рысқұлов атындағы №24 мектеп
Яндекс.Метрика